NEVIDITELNÉ REPRODUKTORY

 

Neviditelné skryté reproduktory Stealth Acoustics

 

Představení celé nové řady LineaResponse™ G (LRG) neviditelných reproduktorů, které zpochybňují kvalitu zvuku drahých viditelných reproduktorů. V návaznosti na úspěšnou řadu neviditelných reproduktorů byl začleněn nový materiál čelního panelu Fidelity Glass™, který poskytuje teplejší, přirozenější a zvuk – a k tomu všemu se snazší instalací. Žádná únava, žádná ztráta detailů, jen nejlépe znějící řada zcela neviditelných reproduktorů a subwooferů, která je na trhu k dispozici. Společnost STEALTH, jako jediná společnost na světě, vyhrála ocenění za výkon a technologii neviditelných reproduktorů.

Technologie LRG poskytuje bezprecedentní zvuk neviditelných reproduktorů, což jim umožňuje vydávat plný a přirozený zvuk i na velmi nízkých úrovních poslechu. Robustní konstrukce zajišťuje skvělý zvuk i na hlasitějších úrovních poslechu.

Každý neviditelný reproduktor Stealth Acoustics je ručně vyroben a před odesláním je ještě dvakrát samostatně testován. Nejprve je reproduktor analyzován elektronicky a následně je každý reproduktor poslouchán lidským uchem, aby byla zajištěna nejvyšší kvalita zvuku.

Neviditelné širokopásmové reproduktory a subwoofery LRG poskytují spolu se zesilovači kompletní „systémový” přístup k neviditelným reproduktorům, který zajišťuje nejlepší možný zvuk a současně eliminuje nevzhledné mřížky a objemné skříně tradičních reproduktorů. Když dojde na výběr toho pravého reproduktoru pro váš domov nebo projekt, zde jde skutečně o konec estetického nesouladu, neboli „The End of Aesthetic Pollution”.

 

 

NÁVOD NA INSTALACI SKRYTÝCH REPRODUKTORŮ

 
Produkty

LR8G
LR8G
LRX83
LRX83
NÁVOD NA INSTALACI
NÁVOD NA INSTALACI
SLR8G
SLR8G
LR6G
LR6G
B22G
B22G
B30G
B30G
LRX85
LRX85

Podívejte se také na další produkty