StingRay 8


StingRay 8


Venkovní designový reproduktor - StingRay8 - Stealth Acoustics

NEJODOLNĚJŠÍ VENKOVNÍ REPRODUKTOR

Venkovní prostorový reproduktor StingRay 8 společnosti Stealth je kompletně hermeticky uzavřený a zcela odolný vůči živlům, včetně deště, sněhu, ledu, prachu nebo jiným částicím. Nemá žádné mřížky ani otvory, což umožňuje, že může fungovat i pod vodou. StingRay 8 má hodnocení ochrany proti vniknutí IP68, což znamená, že překračuje horní standardní IP hodnocení (IP67) a je certifikován pro min. 64 hodin pod vodou v hloubce 1 m.  Není divu, že StingRay je klíčovým reproduktorem pro audiosystémy v nejvíce reprezentativních jachtách na světě.

StingRay je 8” dvoupásmový reproduktor využívající kombinaci tradičních a špičkových technologií reproduktorů. Uvnitř se nachází 8” vysoce výkonný kónický basový reproduktor a 30mm 25W neodymový výškový reproduktor. Společně aktivují jedinečný čelní povrch FidelityGlasstm pro vytvoření překvapivé odezvy basů a hladký vysokofrekvenční průběh.

Nárazuvzdorný a vysoce odolný StingRay 8 reprodukuje zvuk v rozpětí 45 Hz až 18 kHz, vyzařuje všechny zvuky stejnoměrně v téměř hemisférickém pokrytí. Kryt ASA určený na moře umožňuje, aby byl StingRay stabilní a plně funkční v rozmezí -17ºC až 60ºC. S výstupem až 103 dB je StingRay ideální pro venkovní hudbu, venkovní divadlo, venkovní kino a další aplikace atd..

 

Dostupné povrchy:

Matná bílá, matná černá, pískovec, šedý kámen, nefritově zelený kámen nebo vlastní design/logo/obrázky (je možné zvolit verzi Image Wrap a mít skutečnou fotografii nebo dokonce i umělecká díla laminovaná přímo na přední straně reproduktoru).

 

Volitelné příslušenství:

STEALTH-SRGSTK  Podlahový stojan
STEALTH-SRUB      Zátěžový montážní držák
STEALTH-SRSM-33 Polohovatelný držákPODÍVEJTE SE NA VIDEO

 


Ke stažení

Katalog venkovní reproduktory StingRay:   Stáhnout pdf
Technický list_cz_STEALTH-StingRay8:   Stáhnout pdf
Neviditelné reproduktory - Leták - Stakohome:   Stáhnout pdf

Podívejte se také na další produkty