StingRay 8 Soffit Kit


StingRay 8 Soffit Kit


NEVIDITELNÉ VENKOVNÍ REPRODUKTORY 

 

Stealth Acoustics StingRay 8™ Soffit Kit je, 8″ dvoupásmový venkovní reproduktor namontovaný na podhled, který využívá speciální vyzařující technologii utěsněnou bez mřížky nebo jiných otvorů.

Sada StingRay 8™ Soffit Kit obsahuje vlastní povrch Fidelity Glass™ společnosti Stealth vyrobený z extrémně odolného a neproniknutelného skleněného vlákna, které odolává živlům, jako je déšť, sluneční světlo nebo drsné teploty, a zároveň poskytuje plný a přirozený zvuk.

Sada StingRay 8™ Soffit Kit nabízí oproti tradičním venkovním reproduktorům silné výhody a odolává prachu a vlhkosti, takže je ideální pro aplikace na podhledech, kde je vyžadováno široké pokrytí, zvuk v plném rozsahu, odolnost vůči okolnímu prostředí a neviditelná instalace.

Stealth Acoustics StingRay 8™ Soffit Kit nabízí téměř polokulové vyzařování v celém svém celém rozsahu zvuku a obsahuje akusticky spojený, vysoce výkonný, 8″ kuželový basový reproduktor a přímo spojený 30mm neomagnetický vysokofrekvenční měnič poskytující hladkou odezvu od 45 Hz až 18 kHz.

Reproduktor obsahuje dva nezávislé samoresetovací ochranné obvody (vysokofrekvenční a nízkofrekvenční sekce), které jej chrání před nadměrným výkonem zesilovače. Souprava podhledu StingRay 8™ je navržena tak, aby byla opatřena základním nátěrem a natřena tak, aby byla dokončena do okolního podhledu a stala se zcela neviditelnou.

  

 

 Ke stažení

StingRay 8 Soffit Kit data sheet:   Stáhnout pdf
StingRay 8 Soffit Kit instalace:   Stáhnout pdf

Podívejte se také na další produkty