LR4G
LR3G
LR8G
LRX83
SLR8G
LR6G
B22G
B30G


Neviditelný reproduktor Stealth Acoustics LR4G

 

TŘÍPÁSMOVÝ, ŠESTIPRVKOVÝ PRÉMIOVÝ NEVIDITELNÝ SYSTÉM REPRODUKTORŮ

Model LR4G Stealth Acoustics je plochý systém dvou panelů; třípásmový pasivní reproduktor vestavný do stěn nebo do stropu, který se po instalaci stává zcela neviditelným. Plocha aktivní membrány, kterou je možné nabarvit, je připojena k rámu panelu reproduktoru, což vytváří aktivní plochu obklopenou stabilní montážní oblastí.

LR4G je možné instalovat do stěn nebo do stropu, a možnosti povrchové úpravy zahrnují standardní nátěrové hmoty, benátský štuk, tapety, látky a vybrané strukturované povrchy. Pokud máte štukové omítky, je možné reproduktor a sádrokarton přemalovat interiérovou barvou např. SÁDROKARTON V2531 (Colorlak) - jemně zrnitá, InDECORR UNI, hrubozrnná - HETLINE FORTE apod.. Tyto barvy obsahují dekorativní kamínek pro imitaci vzhledu štukové omítky. Sjednotíte tak různé struktury podkladů.

 

LR4G obsahuje čtyři neodymové středové měniče a jeden výškový neodymový měnič, uspořádané do konfigurace Stealth Quad-Balanced Midrange Drivetm. Pokrokové konstrukční materiály umožňují plynulé rozšíření frekvence na 20 kHz. Při instalaci LR4G do doporučených zadních boxů je možné dosáhnout frekvenční odezvy v rozmezí 45 Hz až 20 kHz.

LR4G obsahuje tři nezávislé ochranné obvody (pro výšky, středy a basy), které se automaticky resetují po snížení nadměrného výkonu zesilovače.

Neviditelnost Stealth Acoustics nabízí silnou výhodu ve srovnání s tradičními reproduktory, protože mohou být umísťovány, kdekoliv zní dobře, bez obav z rozporu s architektonickými prvky. Společně s širokopásmovými panely nabízí Stealth Acoustics B22G a  B30G – zcela neviditelné doprovodné subwoofery pro rozšířenou basovou odezvu.

Prostorové pokrytí:  170 stupňů vertikálně a horizontálně

Rozměry LR4G-HM (středovýškový panel):
Šířka:  403 mm
Výška: 305 mm
Montážní hloubka: 70 mm

Rozměry LR4G-LF (basový panel):
Šířka:  403 mm
Výška: 559 mm
Montážní hloubka: 64 mm

Hmotnost: 25 kg (pár) / 4 panelyNÁVOD NA INSTALACI SKRYTÝCH REPRODUKTORŮ

 Ke stažení

Technický list_cz_STEALTH-LR4G:   Stáhnout pdf
Instrukce pro instalaci neviditelných reproduktorů do zdi:   Stáhnout pdf
Katalog neviditelných reproduktorů Stealth_Stakohome:   Stáhnout pdf
Neviditelné reproduktory - Leták - Stakohome:   Stáhnout pdf
Návod na instalaci neviditelných reproduktorů Stealth:   Stáhnout pdf
Technický list pro zadní boxy BX pro instalaci do SDK-sádrokartonu:   Stáhnout pdf

Podívejte se také na další produkty