LR4G
LR3G
LR8G
LRX83
SLR8G
LR6G
B22G
B30G


Neviditelný reproduktor Stealth Acoustics - LRX83


KOMPAKTNÍ TŘÍPASMOVÝ NEVIDITELNÝ REPRODUKTOR

LRx83G je třípásmový vysoce výkonný reproduktor Stealth Acoustics je dvoupásmový systém reproduktorů, které se po instalaci stávají zcela neviditelnými. Plocha aktivní membrány, kterou je možné nabarvit, je připojena k rámu panelu reproduktoru, což vytváří aktivní plochu obklopenou stabilní montážní oblastí.

LRX83G je možné instalovat do stěn nebo do stropu, a možnosti povrchové úpravy zahrnují standardní nátěrové hmoty, benátský štuk, tapety, látky a vybrané strukturované povrchy. Pokud máte štukové omítky, je možné reproduktor a sádrokarton přemalovat interiérovou barvou např. SÁDROKARTON V2531 (Colorlak) - jemně zrnitá, InDECORR UNI, hrubozrnná - HETLINE FORTE apod.. Tyto barvy obsahují dekorativní kamínek pro imitaci vzhledu štukové omítky. Sjednotíte tak různé struktury podkladů.

 

LRx83G integruje 8" nízkoprofilový basový reproduktor, jeden 1,18" středový neodymový měňič a jeden 1" neodymový vysokofrekvenční měňič. Díky vylepšenému středovému měňiči reproduktor nabízí perfektní zvuk středních kmitočtů. Se svými kompaktními rozměry oproti modelům LR3G a LR4G je ideální tam, kde je požadavek na perfektní zvuk s omezenějším prostorem pro instalaci. LRX83G obsahuje tři nezávislé ochranné obvody (pro výšky, středy a basy), které se automaticky resetují po snížení nadměrného výkonu zesilovače.

Neviditelnost Stealth Acoustics nabízí silnou výhodu ve srovnání s tradičními reproduktory, protože mohou být umísťovány, kdekoliv zní dobře, bez obav z rozporu s architektonickými prvky. Společně s širokopásmovými panely nabízí Stealth Acoustics B22G a  B30G – zcela neviditelné doprovodné subwoofery pro rozšířenou basovou odezvu.

Prostorové pokrytí:  170 stupňů vertikálně a horizontálně

Rozměry:
Šířka:   403 mm
Výška:  559 mm
Montážní hloubka: 63,5 mm

Hmotnost produktu:  6 kgNÁVOD NA INSTALACI SKRYTÝCH REPRODUKTORŮ

 Ke stažení

Katalog neviditelných reproduktorů Stealth_Stakohome:   Stáhnout pdf
Návod na instalaci neviditelných reproduktorů Stealth:   Stáhnout pdf
Technický list_cz_STEALTH-LRX83G::   Stáhnout pdf
Neviditelné reproduktory - Leták - Stakohome:   Stáhnout pdf